Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Litografie na papíře, 320 x 482 mm, rámováno pod sklem, datováno 1946, signováno vpravo dole Jiroudek.Autor viz T 1/439, TD 85, V 2/545, B 6/75, Ch 4/273, NEČVU 1/325."